Дворівневий труби

Дворівневий труби

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх вимог дуплексний труби. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів дуплексний труб в Китаї. Дворівневий труби були буде працювати з

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd є знаменитий Китай дуплексний труби виробником і постачальником, обладнаних з продуктивних заводу і компанії і як експортера двостороннього професійних труби і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і оптом високої якості двосторонній нержавіюча сталь труб, двосторонній нержавіюча сталь пластин, двосторонній нержавіюча сталь котушки, двосторонній нержавіюча сталь котушки з нашого заводу.

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх вимог дуплексний труби. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'ютори дуплексний труб в Китаї. Дворівневий труби був створений для боротьби з корозією, викликані хлорид підшипник охолодитися та інших агресивних хімічного процесу рідин. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Класу та матеріали доступні:

2205 904 Л, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 і т. д.

Розмір: DN15-600 або згідно налаштування.

Упаковка:

Стандартний експорт упаковки або згідно налаштування.

Тип:

Двосторонній нержавіюча сталь бар, дуплекс сталевих труб з нержавіючої, двосторонній нержавіюча сталь лист, двосторонній нержавіюча сталь пластини, двосторонній нержавіюча сталь котушки Газа і т. д.

Пов'язаний пошук: Двосторонній труби, двосторонній нержавіюча сталь труб, дуплекс пластин з нержавіючої сталі, двосторонній нержавіюча сталь котушки, двосторонній нержавіюча сталь котушку, дуплекс сталі, дуплекс сталевих труб з нержавіючої.

Пара:316 Фланці з нержавіючої сталі Наступний:З нержавіючої сталі з плоским бар

Розслідування