337 розслідування про вуглецевої сталі й сплаву сталі продукти

- May 05, 2016 -

На місцевий час 26 квітня корпорація сталі Сполучених Штатів застосувати до міжнародної торгівлі комісії з США, прохання про Китай він Бей заліза і Steel Group, Шанхай Bao Steel Group та інші 40 китайських металургійних підприємств експортує Сполучених Штатів вуглецевої сталі легкосплавні металопродукції подано 337 розслідування і публікувати постійного виключення або заборон. Це займе міжнародної торгівлі комісія США 30 днів оцінити петиції і потім вирішив, чи варто проводити розслідування чи ні. Один раз після подачі відповіді на провал, потім китайських металургійних підприємств, ймовірно, обличчям антимонопольного штрафи про розслідування.


США стали корпорація попередник був заснований в 1864, Карнегі сталі компанія, штаб-квартира знаходиться в Сполучених Штатів найбільший інтегровані металургійних підприємств. Обвинуваченого китайським підприємств і їх дилерів colluded контроль цін, крадіжки комерційної таємниці і через помилкових label уникнути податок на торгівлі, вимоги відповідно до Сполученими Штатами "1930 року податкове законодавство" розслідування розділ 337, китайської сталі продукти експортувати до Сполучених Штатів market.the США сталь корпорації, заблокувати всі засоби, щоб боротися за справедливою торгівлі і продовжувати через антисубсидиційного та антидемпінгових справах, сприяння в існуючих правоохоронною діяльністю.

337 розслідування відноситься до США Міжнародна торгівля комісії можуть бути відповідно до розділу 337 1930 рік закінчення податкового права, розпочав розслідування несправедливо поведінка імпорту торгівельних санкцій.


Начальник Палати торгівлі засіб бюро дати адресу і сказав: 337 дослідження зосереджено на порушення прав інтелектуальної власності і металопродукції відносно зрілих продукти, немає такого поняття, як інтелектуальна власність спору. Порушення твердження так званих інтелектуальної власності є немає фактичних підстав, сподіваємося, що міжнародна торгівля комісії з Сполучених Штатів, щоб відхилити скаргу. Корпорація сталі Сполучених Штатів до Китайська сталеливарна промисловість, подав 337 розслідування є бази на китайський експорт сталь різко зросло. На початку 2014 року китайський експорт сталевих і далі постійно зростатиме, до кінця 2015 року, стали припадало на більш ніж 10% всього виводу.

Під час торгівлі тертя з у світі найбільшим виробником сталі у світі Китаю до цих пір рух США сталь корпорації є сміливою і інтенсивної дії.

В даний час китайської сталі Виробництво облікові записи для майже половина світу. Арматуру експорту, причиною міжнародних антидемпінгові, але в ім'я порушення прав інтелектуальної власності на скаржиться, це перший випадок. Директор китайської промисловості сталь Асоціація дати адресу і сказав, що вони були в шоці від "337 розслідування" застосування США сталь корпорації, відповідні контролю виводу, Ціна, forge походження і так звані інтелектуальної власності права порушення зборів на основі не фактів, протиріччя і пов'язані з позиції. Таким чином, в надії, що США Міжнародна торгівля комісії з питань відхилити скаргу.

Директор також сказав, що китайські залізо і сталь Асоціація, як промисловості організація, завжди суворо дотримуватися, китайський законами і відповідно до правил багатосторонніх міжнародних заходах.

Директор нарешті підкреслив, що сталеливарної промисловості в Китаї і Сполучених Штатах мають широкі спільні інтереси, китайської сталеливарної промисловості згодні з тим, щоб обмінятися думками через спілкування, діалогу та консультацій зі Сполученими Штатами зробити обидві сторони можуть повністю і прагнуть спільно підтримання порядку, ринок, виступати проти торгівлі протекціонізм і спільно впоратися з проблемою глобального стали надлишковими потужностями.


Пара:Нержавіюча сталь труби припасування заводу Наступний:AISI304 8 k № 8 дзеркало лист з нержавіючої сталі