Точно зрозуміти трансформації та модернізації Образотворче сталеливарної промисловості

- May 25, 2017 -

Шен-Wenrong, що штраф сталеливарної промисловості, перш за все, щоб налаштувати структуру продукт навколо ринкового попиту. Наприклад, з розвитком автомобільної промисловості в Китаї, велика кількість автомобільних сталь зросла, ці автомобільних steel є висока якість сталі, особливо деякі кріпильні деталі, такі як гвинт гвинт горіхи, сталеві продуктивності і якості вимогам набагато вище, ніж автомобіль пластини. Майже п'ять років, Shagang навколо цього аспекту зробити все можливе в дослідження і розробки, автомобільних шин сталевого дроту, шнур сталевих виробів тощо з на Low-End High-End вперед. По-друге, скоєних до побудови High-End продуктів, досліджень і розвитку, на з два арматури, досліджень і розробок шість, сім арматури, ці арматури з високою корозійною стійкістю, висока міцність, сейсмічних продуктивності, можуть бути використані для крос море Мости та інші будівництва. По-друге, поліпшити якість продукції. В п'ять років тому, Shagang взяти участь у міжнародному ринку конкуренції продукти тільки 15%, зараз 50%-60% продукції може брати участь у міжнародному конкурсі, 60%-70% продукту є провідних вітчизняних. Третє, для підвищення дослідження і розвитку здібностей. Щоб повною мірою використовувати постдокторського робочих станцій, сталеві досліджень та інших платформ вирішенні проблем сталася в процесі виробництва, дослідження і розробки нових продуктів, підготовки групи обох вміють виробляти і мають рівень наукових дослідження High-End талант утворюють сильного досліджень у групі.

Шень Wenrong підкреслив, що робить штраф сталь є також більш ефективним у "статті". З глобальної точки зору поточний на душу населення виробництво сталі 1800 2000 тонн, Shagang 1200-1300 тонн, або певного проміжку. Це головним чином тому, що ступінь автоматизації не є високим, багато місця ще не ще досягли "чотири". Бути навколо промисловості 4.0, для подальшого просування на "Механізація, Автоматизація, інформаційні технології", для того, щоб домогтися інтелекту. Завдяки зусиллям прагнути до найближчих 3-5 років, на душу населення виробництво сталі від поточного 1200 т або близько до близько 1600 тонн, 400-500 робочих місць для досягнення робот операції і таким чином вишуканий сталеливарної промисловості, для підвищення основного бізнесу Підвищення конкурентоспроможності.

      

Тільки для цього, з тим щоб дійсно сильної сталеливарної промисловості.


     QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png


Пара:Лі Йірен: "Як реалізувати інтелектуальне оновлення у чорній та сталеливарній промисловості Китаю" Наступний:Виробництво сталі місткість вступила вирішальне значення період