"По шляху весь шлях" виділити сили міцності міжнародної сталевої макета

Церемонія відкриття Форуму "Саміт міжнародного співробітництва" відбулася в Пекіні 14 травня. Президент Сі Цзіньпін взяв участь і виголосив основну доповідь під назвою "Будівництво" на шляху "Роботи разом". Цзи Цінпін зазначив, що в 2013 році в Казахстані та Індонезії запропонували побудувати економічну зону Шовкового шляху та морський Шовковий шлях ХХІ століття, ініціативу "один шлях". Протягом останніх чотирьох років понад 100 країн та міжнародних організацій активно підтримували та брали участь у будівництві "однієї сторони дороги". Важливі резолюції Генеральної Асамблеї ООН та Ради Безпеки ООН також були включені в "один шлях" будівництва. "По шляху" поступове будівництво від концепції до дії, від бачення до реальності, побудови плідної.


Китай буде співпрацювати з низкою міжнародних фінансових та агенцій з розвитку, щоб підтримати проекти "один шлях на шляху", в тому числі ті, що були проведені китайським Азійським Інфраструктурним Інвестиційним Банком та Банком Нового Розвитку BRICS. Як регіональна фінансова установа, створена Китаєм, основним напрямком роботи Азіатської Інфраструктурної Інвестиційної Банку є сприяння розвитку інфраструктури в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.


Китай збільшить "один шлях" кошти на підтримку нової столиці 100 мільярдів юанів; в той же час, щоб заохотити фінансові установи здійснювати бізнес з іноземних фондів юанів, очікується, що масштаби складуть близько 300 млрд. юанів. У 2014-2016 роках загальний обсяг торгівлі Китаю з "однією стороною на цьому шляху" перевищив 3 трлн. Дол США, а Китай інвестував понад 50 мільярдів доларів у "країні". Китайські підприємства побудували понад 50 країн у більш ніж 20 країнах зони економічного та торговельного співробітництва, щоб країна створила майже 1,1 млрд. Доларів податків та 180 000 робочих місць.


Держава все більше і більше уваги до розвитку на цьому шляху, підприємства чорної металургії повинні перейти від власної технології, щоб адаптуватися до кращої стратегії виходу.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpg