Аналіз виконання 304 серії продуктів

- May 16, 2016 -


304 нержавіючої сталі є широко використовуються в продуктів, пластини з нержавіючої сталі, труби з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі монтаж, бар/стрижень з нержавіючої сталі та інші Фітинги з нержавіючої сталі. Тут ми аналізу продуктивності 304 виробів з нержавіючої сталі в такій редакції:


304 нержавіюча сталь має intergranular хороша корозійна стійкість продуктивності, відмінний корозійною стійкістю, холодний працює і тиснення продуктивності, який може бути використаний як тепло опору з нержавіючої сталі. В той же час, цей сталь - 180℃under стану механічні властивості, як і раніше добре. У стані твердий розчин пластичність і міцність сталі холодна робота здатність не доцільно; У окисних кислоти і атмосферних корозійною стійкістю, води та інших середніх. Як наслідок, 304 нержавіюча сталь труби виробництва та споживання є найбільшим, найбільш широко Сфера застосування сталевих сорту.


304 нержавіюча сталь має хороший холодної та гарячої продуктивності праці, можуть бути використані у всіх видах холодної та гарячої робочий процес, загальні кування матеріалів, стрижень з нержавіючої сталі, нержавіючої дроту, нержавіючої сталі, нержавіючої сталі Газа, дроту та інших металургійний гарячої працюють температурному діапазоні 900-1180 ℃. холодний роботи буде простіше, ніяких особливих труднощів, через два види сталі легко бути холодного затвердіння , коли холодної пластичної деформації занадто великий, повинен бути в центрі Відпал лікування, для подальшої обробки.


1. термообробки процес


304 сталевих труб з нержавіючої з температурою лікування твердий розчин 1080-1100 ℃, охолодження води або повітряного охолодження. Холодної проміжних Відпал більш ніж в 850-970 ℃ температури нагріву води збереження після певного часу. Після тверде рішення лікування організацій для аустенітної сталі іноді існує також невелика кількість феррито.


2. Weld


304 трубки з нержавіючої сталі втримати Карбід опадів при зварюванні, зварювання можна використовувати загальні методи. Ручний дугових методів зварювання, вуглецю 0,04% - 0,04% тонких розділ розмір 304 нержавіюча сталь може бути прийнятий 002 електрода, не виробляти міжмуніципал кристалічних корозія тенденція після зварювання, товсті розділ, тримати міжмуніципал гранульований корозії опору після зварювання, необхідності термічної обробки після зварювання і без термічної обробки, повинен бути змінений аустенітної нержавіючої сталі 304 з нержавіючої сталі або стабільної.


3. холодний формування продуктивності


304 нержавіючої сталі тонкі пластини в процесі застосування, часто використовуються в холодної штамповки операції. Холодної штамповки продуктивність є гладкою форми і вимірювання важливі технічні показники врожайності. Холодний формування фактори, що впливають 304 нержавіючої сталі більше, також дуже складний. З точки зору його metallography фактор в основному в результаті сталеві склад, а саме співвідношення хрому і нікель еквівалентно звичайних на розрив властивості індексу подовження є важлива характеристика. Для того, щоб отримати хороший холодної штамповки продуктивності, повинні контролюватися в сталевих співвідношення хрому і нікель еквівалент в потрібний діапазон.


4. застосування


Обладнання, що використовується для їжі, це також є широко використовуються в хімічних обладнання, атомної енергії промислове обладнання деталей, тощо. Підходить для глибоких частинах малювання і кислоти трубопроводу, контейнер, тощо. Транспортні засоби, автозапчастин коробки, Побутова техніка, що використовують цей матеріал. Це аустенітної нержавіючої сталі Виробництво і споживання сталі, найбільш часто використовуваних у виробництві тонкостінні, кислота трубопроводу і деталей, тощо. Також часто використовують для хрому і нікель з нержавіючої сталі і неіржавіюча сталь зварювання основний матерії, магнітні компоненти і використовувати компоненти в низькій температурі навколишнього середовища.

Пара:Введення 4501 двосторонній нержавіюча сталь аркуш UNS S32760 EN 1.4501 Наступний:Безшовні двосторонній нержавіюча сталь труби і трубки (ASTM A789S32001)