Короткий вступ 304 пластини з нержавіючої сталі

- May 11, 2016 -


пластина 304 нержавіючої сталі з широке застосування, хороша корозійна стійкість, теплостійкість, низької температури сили і механічні властивості; Штампування, гнуття, таких як хорошу роботу гарячі здібності, не термічної обробки твердіння явище (non магнітні, використовуючи температури - 196 ° С)


Пластина після зварювання 304 з нержавіючої сталі або усунути стрес, вона має гарний опір зерна межі корозії; В умовах без термічної обробки він також може тримати хороша корозійна стійкість, температура - 196 ° C до 800 ° c.


За характеристиками сталь класу можна поділити на п'ять типів: austenite аустенітної - залізо, зерно заліза і martensite типу, опадів гартівні. Вимоги можуть витримувати до щавлевої кислоти, сірчаної кислоти, сульфату заліза, нітрат, азотна кислота, кислота плавикова, сірчаної кислоти, Купорос мідний, фосфорної кислоти, Мурашина кислота, оцтової кислоти тощо всі види кислота корозії, широко використовується в хімічної, харчування, медицини, Паперове виробництво, масла і атомна промисловість та будівництво, кухонний посуд, посуд, автомобільні, побутової техніки всі види запасних частин.


Нержавіюча сталь поверхні пластини є гладкий, висока пластичність, міцність і механічної міцності, кислот і лугів корозії газу, рішення та інших засобах масової інформації. Це свого роду легована сталь нелегко іржавіти, але не зовсім не заіржавіє.

‍‍

Відповідно до рішень використання методу 304 нержавіючої сталі плита може бути розділена на гарячої прокатки та холодної прокатки двох видів, включаючи 0,02 4 мм завтовшки тонким холодної прокату плити і плити товщиною в 4,5-100 мм.


Для того, щоб гарантувати, що всі види сили пластини з нержавіючої сталі, міцність, подовження і твердість та інші механічні властивості вони відповідали вимогам до доставки сталі після Відпал, твердий розчин лікування та лікування старіння, термообробка.


304 поверхні пластини з нержавіючої сталі є красиві і можливість використання диверсифікації, який багато продуктивності, такі як корозійностійких швидкодію, довгий міцний, ніж звичайні стали, висока міцність і, отже, скористайтеся можливістю використання тонкі пластини, висока температура окислення опору та високу міцність, таким чином, мати, щоб боротися з вогнем, нормальна температура обробки, а саме легко переробки пластмас , простому обслуговуванні створити на базі не поверхнева обробка чистою і полірованої, зварювання швидкодію.

Пара:304 великого діаметру труби з нержавіючої сталі для крекінгу нафти Наступний:Політична операція «ALIBABA»