Екологічна обмежена виробнича політика навіть під час періоду бомбардування Сталь злетів на сто юанів

- Oct 10, 2018 -


Спотовий ринок продовжує зростати. На відміну від вчорашнього ринку, ціни на сталь Північ-Південь є невеликим постійним зростанням основного тону, трейдери більш уніфіковані. Угода є невелика зміна в темпі, внаслідок вчорашнього обсягу товарів, просування ринку сьогодні, але гарячий південний ринок злегка охолонув, загальна відвантаження не досягла рівня вчорашнього дня, може бути виміряний тільки нормальним. Північний ринок має хорошу угоду, ринок активний, поповнення позитивних позицій внизу, торговельна пластина два рази підвищувала більшість. Але загальна ситуація полягає в нормальному поповненні банку після фестивалю, спекулятивних коштів для вступу в ситуацію ще не з'явилося.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


В даний час, після загальної ринкової діяльності, що перевищує попередні ринкові очікування, більшість поглядів перед фестивалем, що жовтня сталь або перші придушити ставлення молодих. Але сповістили про початок, чи не зміниться весь тон, чи означає це, що сталевий місто запустити хвилю стійкого сильного висхідного ринку?

За короткий період безперервного зростання на ринку срібла десять, терміни не надто зрілі. Але велика тональність шоку «Срібло десяти» не змінюється багато в момент. Але темпи трохи зміниться.

Пара:Перша половина прибутку металургії зросла більше, ніж 1. 5 разів Наступний:Котушка з нержавіючої сталі 316L з гарною корозійною стійкістю до хлориду.