Надмірне торгівлі захисту, викликаного відсутністю регулювання цін на сталь

- May 15, 2017 -

У відповідь на США антидемпінгові та антисубсидиційні дослідження вуглецева сталь і сталь холодної гужові механічних труби сплавів імпортовані з Китаю, Ван Hejun, директора торгівлі засіб дослідницької контори Міністерство комерції Народна Республіка Китаю, говориться в заяві 11 травня, що заходи надмірне торговельного захисту, які призвели до США сталь компаній відсутність промислова реструктуризація та втрати міжнародної конкурентоспроможності, не тільки зашкодити інтересам торгівельних партнерів, а також допомогти вирішити на проблеми, що стоять перед США чорної металургії.


10 травня Міністерства торгівлі США видало повідомлення від імпорту Китаю, Німеччини, Індії, Італії, Південній Кореї та Швейцарії з вуглецевої сталі і сталь сплаву холодний гужовий механічних труби ініціював Антидемпінгові розслідування, а Китай і Індія субсидія боротьби з ці продукти опитування.


Ван Hejun зазначив, що Сполучені Штати часто на імпорт металопродукції ініціювати засіб торгівельних розслідувань та вживати запобіжних заходів викликали великий стурбованість країн членів СОТ. Згідно зі статистичними даними нас комісія з міжнародної торгівлі, від 2000 до 2016 року Сполучені Штати в загальній складності 283 іноземних імпортує допомоги заходів, яких є 147 для сталі, припадає 52%. Заходи надмірне торговельного захисту призвело до відсутності промислова реструктуризація та втрати міжнародної конкурентоспроможності нас сталь компаній, не тільки шкоду інтересам торгівельних партнерів, а також допомогти вирішити проблеми, облицювання нас сталева промисловість.


Ван Hejun підкреслив, що Китай завжди проти зловживання торговельних розслідувань засіб. Часті торгівлі засіб заходів буде не тільки допомогти полегшити пошкодження стверджував, що заявники США, але також обов'язково впливають на інтереси промисловості США вниз за течією. Є надія, що слідчі органи США буде обачно і досить обробляти справи і створити стабільною і передбачуваною ринкове середовище для торгівлі та співпраці сталеливарної промисловості.Про нас


Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх ваших сталевих труб, сталевого листа, сталевий стрижень & сталевих труб фітинги вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі & Сталі нержавіючі товстолистові бар в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.


Якщо ви маєте намір розуміють нас, потім називати його найближчим часом.


   


Тел: +86 029 89306039

Факс: 029-89306039


Пара:Виробництво сталі місткість була завершена більше половини року Наступний:Лі Йірен: "Як реалізувати інтелектуальне оновлення у чорній та сталеливарній промисловості Китаю"