Прискорене заліза і сталеливарної промисловості злиття та поглинання

- May 11, 2017 -

Чорний продукт ринок цін на сировинні товари аварії важко блокувати великих вітчизняних компаній сталевих виробничі потужності, злиття і реорганізації дороги. У вівторок, Гуанчжоу Daily репортера дізнався від ряду заліза і металургійних підприємств, після злиття Baosteel, Ухань залізо і сталь, кількість заліза і металургійних підприємств пивоваріння число реструктуризації: один Аньшань заліза і Steel Group до брати участь у реструктуризації на північному сході спеціальні Steel Group, 51%. І Північно-Східної спеціальні Steel Group розглянути питання про майбутнє Fushun спеціальні сталеві платформу спиратися на загальну лістингу. Як ціни на сталь продовжував зануритися, акцій стали запаси все ще в процесі падіння.


Галузевих джерел, спеціальні сталі Північно-Східної планує платити повну суму заборгованості, наступний внесок погасити певну кількість забезпечених претензій, більше, ніж сума незабезпечених претензій, у тому числі публічне розміщення облігацій буде борг-власного капіталу підкачки. Існує ще невизначеності про реорганізацію плану.


Інститутів: короткострокових зосередитися на можливості реорганізації


На відкритті дев'ятого Китай міжнародної заліза і сталі конференції на цьому тижні, заступник міністра промисловості та індустрії Xin Guobin сказав, що ми повинні активно вирішити надлишок виробничих потужностей сталі і прискорити перетворення та модернізації сталі промисловості. Промисловість вважає, що в майбутньому промисловості структура оптимізації процесу, виробництва та злиття і реорганізації стане тенденції розвитку промисловості.

 

Чень Baodong Група Генеральний директор Derong вважає, що Китай чорної металургії новий виток злиття і поглинання вікно час був відкритий. Промисловість потім реорганізувати банер злиттів і поглинань досягти промислових масштабах і організаційну структуру матчу, і його державних підприємств стали з реформи змішаних власності об'єднані. Частка державного капіталу в майбутньому сталеливарної промисловості буде подальше скорочення через скорочення державних акцій і реформи змішаних власності державних підприємств стали. Шення частка державного капіталу допоможе промисловості для підтримки раціональністю в повному конкуренції і подальшого підвищення ефективності промислових.


Гуанчжоу Daily репортера дізнався що заліза і металургійних підприємств злиття та реорганізації дороги не відразу, Shougang і Хебей сталь минулого року на стику зв'язку з різними проблемами і мілину. Але злиття та реорганізації загальний напрямок установлено, ринкових інституцій все ще очікується реорганізувати різні види реструктуризації: очікується, 5 до 8 років потому, існуючих побутових заліза і металургійних підприємств будуть об'єднані на 10 великих промислових груп.


Злиття та реорганізації очікування довгий час в "ведмежого ринку", останні зниження A акцій цінність інвестицій сталевого листа була покращена. Wanlian цінних паперів аналітики консультувати дрібних інвесторів зосередитися на короткостроковий реструктуризації можливості для сталевих запасів і середньої вартості інвестиційних можливостей.


Пара:"Сталева дріт" скосив ближче до Китаю і всього світу Наступний:Труба з нержавіючої сталі з великим діаметром 304