Ціни на залізо і сталь у другій половині високих і летючих

- May 27, 2017 -

На думку репортера, зрозуміло, що цього року необхідно зняти виробничу потужність сталі на 50 млн. Тонн. До 18 травня Національна комісія з розвитку та реформ провела прес-конференцію, згідно з якою нинішній рік у країні виробництво сталі становитиме 31,7 млн. Тонн, що становить 63,4% річного завдання. Сталі до даних про виробничі потужності не включають незаконну виробничу потужність "землі сталі". Тобто, близько 40% сталі знімають завдання з виробництва потужності у другому кварталі на 5,6 місяців, а третє - на завершення.


Представник національної комісії з розвитку та реформування Менг Вей зазначив, що в січні цього року Національна комісія з розвитку та реформ та інші відомства виявили, що існує незаконна "земельна сталь", повинна бути відставна потужність, видалення обладнання не існує і інші питання. Наступний крок на шляху виявлення проблеми буде поєднано для вирішення надлишкової потужності, ліквідації відсталих виробничих потужностей, заборони "обробки землі", різного поводження, обробки класифікації, підзвітність повинна бути серйозною підзвітністю, критику слід критикувати. В даний час Національна комісія з розвитку та реформ та інші департаменти завжди підтримували ситуацію високого тиску на роботі виробничих потужностей. Для нещодавньої роботи місцевої роботи, міжвідомча нарада відправить 2 контрольні групи 2 травня і поїде до 13 провінцій (міст). Після того, як проблема буде перевірена, буде дотримано закон, серйозне поводження.


Цього року ціни на нафту в минулому році стануть нестабільними.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png

1495699898(1).jpg

Пара:Внутрішня ціна сталі трохи вище Імпорт руди коливання цін Наступний:"По шляху весь шлях" виділити сили міцності міжнародної сталевої макета