Лі Йірен: "Як реалізувати інтелектуальне оновлення у чорній та сталеливарній промисловості Китаю"

- May 16, 2017 -

Протягом останніх 100 років матеріали стали найпоширенішими, неодмінними функціональними конструкційними матеріалами у світі, все ще знаходяться в найрізноманітнішому та найбільш широко використовуваному металевому матеріалі, наступний довгий період залишатиметься таким статусом. З впровадженням "Made in China 2025" китайська виробнича промисловість поступово поступово переходить до високого рівня, але також невіддільна від міцної підтримки сталевих матеріалів та забезпечення якості.


Ось питання, як традиційну сталеливарну промисловість в галузі обробної промисловості до високого рівня тенденції адаптуватися до галузі обробної промисловості для підвищення якості попиту на сталь, який є наша металургія, інтелектуальне виробництво повинне спочатку вирішити проблема

За останні кілька десятиліть китайська металургійна промисловість досягла швидкого розвитку, починаючи з початку реформи та відкриваючи річний обсяг випуску десятків мільйонів тонн сталі після короткого періоду 30 років, а зараз - річний обсяг виробництва більше 800 млн. тонн. Хоча це "епоха виробничих потужностей", але в майбутньому металургійна промисловість продовжуватиме вдосконалювати всю національну економічну структуру, особливо галузь обробної промисловості, щоб відіграти важливу роль на високому рівні.
Про нас


Htongsteel вийшов як єдине рішення для провідного постачальника для всіх ваших сталевих труб, сталевих пластин, сталевих барів та сталевих арматури труб. Ми є одним з найбільших експортерів та дистриб'юторів труб з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі та нержавіючої сталі в Китаї. Наші продукти широко використовуються в багатьох галузях як вдома, так і за кордоном. Кожен відділ знаходиться в ідеальному управлінні та повністю автоматизованому виробництві, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі якісні продукти та швидкі послуги.


Якщо ви маєте намір зрозуміти нас, тоді зателефонуйте незабаром.


Тел .: +86 029 89306039

Факс: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg

Пара:Надмірне торгівлі захисту, викликаного відсутністю регулювання цін на сталь Наступний:Точно зрозуміти трансформації та модернізації Образотворче сталеливарної промисловості