Виробництво сталі місткість була завершена більше половини року

За даними Національного розвитку та комісія з реформи офіційного сайту новин, в 2017 році, сталі і вугілля працювати, щоб

продовжують виконувати і добився позитивних результатів. До цих пір, країну з сталевих виробничі потужності 31,7 млн тонн, завершив річного завдання 63.4%; всього 68.97 млн тонн вугілля виробничих потужностей, завершив 46% від річного завдання. З безперервним розвитком сталі, вугілля, виробничі потужності, оптимізації структури економічного і перетворення старих і нових кінетичної енергії, позитивні результати поступово з'являються, підкреслюючи виконання: перший, значно підвищити ефективність роботи підприємства. Першому кварталі цього року, металургійної промисловості асоціацією членів компанія прибутку від той же період минулого року втрата 8,75 мільярдів юанів на прибуток 23.28 мільярдів юанів; друга – на соціальне забезпечення заборгованість із заробітної плати зменшується. За станом на кінець березня, провінції Шаньсі, сукупний борги із зарплати, ніж до кінця 2016 вниз 58.4%; накопичені соціального страхування, ніж до кінця 2016 року до 10,8%; по-третє є оптимізація промислової структури та модернізації. Висока якість виробничих потужностей в промислової оновлення провідну роль грати далі; По-четверте, замовлення конкуренції ринку значно покращилися. Через ліквідації назад незаконним будівельних проектів очистити спільні правоохоронні три спеціальних операцій і подальше створення виживання найбільш пристосованих ринкового середовища.

Розвитку та комісія з реформи сказав, що на чорної металургії працювати активно сприяти роботою, не тільки підвищити ефективність відновлення і підвищенні ефективності і підвищення бізнес і соціальні настрої, але також втілює в собі всього суспільства до сприяння в стороні пропозиції структурні реформи консенсусу.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png