Виробництво сталі місткість вступила вирішальне значення період

- May 19, 2017 -

Розвитку та комісії з реформи, Міністерства промисловості та торгівлі, у поєднанні з іншими міжміністерський спільне засідання член одиниць, посилити координацію, зверніть особливу увагу на виконання завдання, для сприяння розвитку Комісія, CPC ЦК та Державної Ради про вирішення надлишок потенціалу прийняття рішень домовленостей, розвитку та комісії з реформи, регіону роблять хорошу роботу щорічний декомпозиції цілей і зосередитися на в виконання роботи. В даний час цього року запропоноване скорочення залізо і сталь вугілля виробничі потужності повністю реалізовано відповідні підприємствам, обладнання і видобутку, працювати, щоб досягти хороший старт.


До зараз, цього року країну з сталевих виробничі потужності 31,7 тонн для завершення щорічні завдання 63.4%; всього 68.97 млн тонн вугілля виробничих потужностей для завершення щорічні завдання 46%. Слід зазначити, що стали до даних потужність виробництва передбачає незаконним "Земля сталь" потенціалу. Для "Земля сталь" регіон в основному завершено роботу ретельне розслідування, розслідування виявив, що "смуги сталеві" виробничі потужності були припинені, сталеві ринок замовити подальшого вдосконалення. В даний час ми посилюємо нагляду та інспекції для того, щоб по 30 червня до повної заборони на "землі сталь".


Відповідно до розгортання в державній раді, в січні цього року, з чорної металургії для усунення надлишкових потужностей та труднощів у розвитку міжміністерський спільного засідання складається з 12 команд інспекції, пішов до 30 провінцій ( автономних районів і міст) і Синьцзян виробництва і будівництва корпусу, для проведення спеціальних перевірок, перевірка 228 підприємств металургійної, 150 вугільних шахт.


Мен Вей сказав, що від інспекції ситуації в 2016 країни з 400 кубічних метрів і нижче Доменна піч 39, позаду заліза виробничі потужності 6.77 млн тонн, 30 тонн і нижче конвертер і електричні печі 71, за виробництво сталі потужністю 10.96 млн тонн. Закриті близько 300000 тонн нижче розмір малого вугільній шахті близько 1500, позаду вугілля виробничі потужності 120 млн тонн. 2016 чорної металургії усунути відсталої виробничої потужності спеціальні акції знайшов відсталою сталевих виробничі потужності, було зруйновано або запечатаний згідно з вимогами; Закрийте і терміни подання документів з класу вугільних шахт, була реалізована як потрібно закрити.


З урахуванням сталі в Китаї "на виробничі потужності" увів новий етап, загальний тиск поступово полегшити надлишок виробничих потужностей, структурні протиріччя стають все більш помітним. З цією метою Чжоу Jianqi запропонували, що в майбутньому "потенціалу" політики можуть розбавити "кількість" показників, через суворі навколишнього природного середовища для ліквідації невідповідності виробничі потужності і неефективних виробничих потужностей; посилання на міжнародних передових практик, в поєднанні з передових підприємств у Китаю рівень викидів технологій, подальшого поліпшення заліза і металургійних підприємств в інтенсивних областях і промислових інтенсивної райони заліза і металургійних підприємств, основні забруднювачів розряду стандартів; зміцнення стимулів для заохочення заліза і металургійних підприємств для досягнення чистоти вихлопу.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

Про нас


Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх ваших сталевих труб, сталевого листа, сталевий стрижень & сталевих труб фітинги вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі & Сталі нержавіючі товстолистові бар в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.


Якщо ви маєте намір розуміють нас, потім називати його найближчим часом.
Тел: +86 029 89306039

Факс: 029-89306039


Пара:Точно зрозуміти трансформації та модернізації Образотворче сталеливарної промисловості Наступний:Труби з нержавіючої сталі і труби