Сталь для виробництва ємності завершена Річна задача 63,4%

- May 12, 2017 -

10 травня прем'єр-міністр Лі Кекян керував виконавчим нарадою Державної ради, щоб прослухати прогрес у виробничих потужностях та ключових галузях промисловості, щоб усунути відсталі виробничі потужності доповіді, сприяти економічній реструктуризації. Зустріч зазначила, що для вирішення та ліквідації надлишкових відсталих виробничих потужностей є пропозицією структурної реформи важливим завданням є зміна способу розвитку та сприяння перетворенню старих та нових енергетичних потреб на неминучі.


З початку цього року різні регіони та відомства продовжували приділяти пильну увагу реалізації роботи, чорної металургії, вугільної промисловості для ліквідації відсталої виробничої потужності та досягнення позитивних результатів, країна з виробництва сталі потужністю 31,7 млн. тонн, 68,97 млн. тонн виробничої потужності вугілля, відповідно, щорічне завдання 63,4%. Але інспектори також виявили, що етап змін пропозиції та попиту призводить до послабленої потужності з виробництва виробничих потужностей, деяких місцях для усунення відставання відставання виробничих потужностей, персоналу розміщення, розпорядження боргами, злиття та реорганізація є складнішим і так далі.


Спостерігач мережі CCTD China Market Market у вугільній промисловості Чень Дже сказав, що внаслідок випуску вугілля та ролі національного макроконтролю потенціал видобутку вугілля може бути значно випущений, особливо основне видобуток вугілля, велика кількість видобутку та відновлення вугілля, збільшення обсягу продажів і доставки. Відповідні державні відомства активно сприяли раціональному поверненню цін на вугілля, ціни на вугілля в більшості районів значно скоротилися. З настанням сезону дощів, випуску гідроенергії, низьких цін на гідроенергію на прибережних ринках, в результаті чого зменшується споживання вугілля, ціни на теплову вугілля продовжують знижуватися, ціни на вугілля прискорюються, щоб повернутися до розумного діапазону.


У процесі відновлення "сталі" Асоціація сталі з'ясувала, що для просування смуги якомога швидше, з 2 по 25 травня, виробничі потужності спільного засідання будуть направлені до дев'яти робочих груп навколо "" Провести спеціальні перевірки. Очікується, що в липні та серпні міжміністерська федерація також буде здійснювати повне прийняття провінцій та міст.


Жуо запис інформації залізо і сталі аналітик Цуй Гонг заявив, "Land Steel" є проблемною сталеливарної промисловості протягом багатьох років стара проблема, грає все більше і більше, з минулого року країна відправила ряд інспекторів польового нагляду і експозиції, і відповідальна особа мати справу, і досягла чудових результатів. Згідно з поточним резюме даних, провінції та автономні регіони очистили підприємства "земля сталь" на загальну суму понад 500, з виробничою потужністю 119 млн. Тонн. Завдяки потужності "землі сталі" швидкого виходу, металургійна промисловість Китаю досягти прибутковості, сприяє подальшому здоровому та впорядкованому розвитку сталеливарної промисловості.


З огляду на наступний крок до роботи роботи, нарада також зазначила, що слід використовувати більш орієнтовані на ринок орієнтири правління, тверде і ефективне усунення та усунення надлишкових відсталих виробничих потужностей. Рішуче проводять розслідування та боротьбу з нелегальним виробництвом та будівництвом і не відповідають вимогам охорони навколишнього середовища, якості, безпеки та інших стандартів підприємства, а також роботі бідних місць до серйозної підзвітності. Навколо ліміту буде знайдено при ранньому дослідженні виробничих потужностей "землі сталі", щоб повністю заборонити, знімати обладнання, запобігти відродженню. Про включення річної потужності до завдання вугільних шахт до кінця листопада, щоб вийти з усіх. Ліквідація, зупинка будівництва, повільне будівництво вугільних проектів до завдання якнайшвидше, щоб очистити часові межі, відповідальність перед людьми. По-друге, ми повинні зробити хорошу роботу працівників переселення, які знаходяться на видному місці. По-третє, ми повинні посилити нагляд і нагляд, усі регіони повинні бути своєчасно оголошені про виробничі потужності відповідної інформації, вдосконалити систему звітності, щоб запобігти шахрайству з відсталими виробничими потужностями та твердо контролювати імпорт неякісного вугілля.


Пара:Труби з нержавіючої сталі і труби Наступний:Китайська банківська регуляторна комісія вивчить розгортання металургійних підприємств