Цього року вийшла програма з виробництва вугілля та заліза

Комісія з розвитку та реформ, Міністерство промисловості та інші відомства нещодавно випустили "Про металургійну промисловість 2017 року, щоб вирішувати надлишкові можливості для досягнення труднощів у розробці поглядів на роботу", чітке 2017 р. Країна виведе близько 50 млн. Тонн потужності виробництва сирої сталі, вихідна потужність видобутку вугілля - 150 млн. тонн і більше.

У сталі до виробничих потужностей, "думки" вимоги, 30 червня 2017 року, "земельна сталь" виробничих потужностей, щоб вийти з закону; зміцнення ефективного постачання металургійної промисловості, щоб уникнути підвищення цін та падінь; 2013 рік з виробництва неочищеної сталі потужністю близько 50 млн. Тонн; Злиття та реорганізація, щоб досягти значного прогресу; сувора реалізація процедур розміщення персоналу, багаторазово відкриті працівники, щоб переселити шлях, і прагнути до того, щоб працівники не були звільнені з роботи, безробітні; відповідно до принципу маркетингу, верховенства права належним чином розпоряджається корпоративним боргом, політика утилізації; прискорити трансформацію та модернізацію, сприяти подальшій оптимізації промислової схеми.

З точки зору виробничих потужностей вугілля, вимога "думок", наполягати на відсталі виробничі потужності повинна бути відставкою, може відступити на початку 2017 року з виробництва вугілля потужністю понад 150 млн. Тонн, для досягнення загального вугілля, регіональної, різноманітності та попиту для базового балансу. Багатопартійні працівники, які відкриють шлях до переселення, належного розміщення працівників; відповідно до принципу маркетування та верховенства права активно сприяти корпоративному боргу та розпорядженні активами та прагнути до істотного прогресу. Прискорення злиття та реорганізації, трансформації та модернізації, для подальшого оптимізації промислової макета.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png