Прецизійні трубки

Прецизійні трубки

Htongsteel виникла як одна зупинка провідного постачальника рішення для вашої точності трубки вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів точністю трубок в Китаї. Наша продукція

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd є знаменитий Китай точність трубки виробником і постачальником, обладнана продуктивним заводу компанії і як професійний точність трубки експортер і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і безшовні Труби сталеві оптом високої якості, точності сталі трубка, точність Безшовних сталевих труб, точність сталеві безшовні від нашого заводу.

Htongsteel виникла як одна зупинка провідного постачальника рішення для вашої точності трубки вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'ютори точністю трубок в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Продукція:

Аустенітної нержавіючої сталі

Дворівневий нержавіючих сталей

Нікель сплави

Точність труби Htongsteel випустив доставляються з холодним звертається, мелений, вкрай полірованої або яскраві поверхні, залежно від розміру і стіни товщиною.

Специфікації:

За межами diameter0.5 50,8 мм (0.0197-2 в.)

Стіни thickness0.10-3 мм (0.0039-0.118 в.)

Перейдіть на тонкі стіни точність труб

діапазон:

За межами diameter0.787-130 мм (0.031-5 в.)

Стіни thickness0.254 19.05 мм (0.010-0.750 в.)

Пов'язаний пошук: Труби безшовні сталі, безшовні сталеві трубки точність, точність сталеві трубки, точність, Безшовних сталевих труб, точність сталеві безшовні, точність труб.

Пара:Котельних труб Наступний:Двосторонній нержавіюча сталь

Розслідування