Труби з нержавіючої сталі, присунувши хрест

Труби з нержавіючої сталі, присунувши хрест

Хрест фітинги також називають 4-way арматури. Якщо філія лінія повністю проходить через трійник, установки не перетвориться на хрест. Хрест має один вхідний і трьох точок або віце вірш. Вони часто мають хімічно зварні socket закінчується або жіночий різьбові. Хрест фітинги можуть генерувати величезну кількість...

Чат зараз

Відомості про продукт

Хрест фітинги також називають 4-way арматури. Якщо філія лінія повністю проходить через трійник, установки не перетвориться на хрест. Хрест має один вхідний і трьох точок або віце вірш. Вони часто мають хімічно зварні socket закінчується або жіночий різьбові.


Хрест арматури можуть генерувати величезну кількість стрес на труби як перепади температур, оскільки вони знаходяться в центрі чотири точки з'єднання. Трійник є більш стійким, ніж хрест, як трійник поводиться як трьох ніжках табуретку, хоча хрест веде себе як чотириногих стільці. (Геометрично, "будь-який 3-колінеарні точки визначити площині" таким чином 3 ноги є за своєю суттю стабільними.) Хрести є загальними у вогонь спринклерних систем, де підкреслює, що викликано теплового розширення немає взагалі проблему, але не в сантехніка, завдяки їх додаткових витрат в порівнянні з використанням двох Трійники.


Huitongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для вашої трубі перетнути вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби хрест в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Розмір:

Безшовні: 1/2"-24", зварні: 24 "-96"

Товщина:SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossПара:304 з нержавіючої сталі Наступний:310 нержавіючої сталевий стрижень

Розслідування