Труба хрест

Труба хрест
Відомості про продукт

Хрест фітинги також називають 4-way арматури. Якщо філія лінія повністю проходить через трійник, установки не перетвориться на хрест. Хрест має один вхідний і трьох точок або віце вірш. Вони часто мають хімічно зварні socket закінчується або жіночий різьбові.

Хрест арматури можуть генерувати величезну кількість стрес на труби як перепади температур, оскільки вони знаходяться в центрі чотири точки з'єднання. Трійник є більш стійким, ніж хрест, як трійник поводиться як трьох ніжках табуретку, хоча хрест веде себе як чотириногих стільці. (Геометрично, "будь-який 3-колінеарні точки визначити площині" таким чином 3 ноги є за своєю суттю стабільними.) Хрести є загальними у вогонь спринклерних систем, де підкреслює, що викликано теплового розширення немає взагалі проблему, але не в сантехніка, завдяки їх додаткових витрат в порівнянні з використанням двох Трійники.

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для вашої трубі перетнути вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби хрест в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Розмір:

Безшовні: 1/2"-24", зварні: 24 "-96"

Товщина:

SCH10-XXS


HUITONG відомий виробник Китай нержавіюча сталь труби/труби і постачальника, обладнаних з продуктивних заводу і компанії і як професійний труби хрест експортер і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і оптова високоякісні труби хрест з нашими фабрика.

Розслідування