Сталевий фланець

Сталевий фланець
Chat Now
Відомості про продукт
Деталі продукту

Фланці, як правило, використовуються у разі підключення до клапанів, необхідні вбудовані прилади та / або під'єднання до сопел для обладнання. Фланцеві фланці звичайно включають натискання двох поверхонь, які повинні бути з'єднані щільно разом, за допомогою різьбових болтів, клинів, затисків або інших засобів нанесення сили стиснення. [16] Часто між фланцями встановлюється прокладка, упаковка або кільцеве кільце для запобігання витоку, але іноді можливо використовувати спеціальну мастило або взагалі нічого, якщо точно з'єднані поверхні. Фланці призначені для наступних тисків: 150 фунтів, 300 фунтів, 400 фунтів, 600 фунтів, 900 фунтів, 1500 фунтів і 2500 фунтів або 10 бар, 15Бар, 25Бар, 40Бар, 64Бар, 100Бар і 150Бар. Різні типи фланців доступні в залежності від типу їх конструктивних особливостей. Нижче наведені типи фланців, які звичайно використовуються для трубопроводів. Ці фланці доступні з різними облицюваннями, такими як піднята обличчя, плоска обличчя, кільцевий шарнір та інПро нас


Htongsteel вийшов як єдине рішення для провідного постачальника для всіх ваших сталевих труб, сталевих пластин, сталевих барів та сталевих арматури труб. Ми є одним з найбільших експортерів та дистриб'юторів труб з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі та нержавіючої сталі в Китаї. Наші продукти широко використовуються в багатьох галузях як вдома, так і за кордоном. Кожен відділ знаходиться в ідеальному управлінні та повністю автоматизованому виробництві, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі якісні продукти та швидкі послуги.


Якщо ви маєте намір зрозуміти нас, тоді зателефонуйте незабаром.

Тел .: +86 029 89306039

Факс: 029-89306039


HUITONG - відомий виробник і постачальник нержавіючих труб з нержавіючої сталі в Китаї, оснащений виробничою фабрикою та компанією, а також професійним експортером і продавцем сталевих фланців. Ми завжди вітаємо Вас, щоб купувати та оптові фланці з високоякісної сталі з нашого заводу.

Розслідування