Нержавіюча сталь фланець WN, отже, РФ, BL

Нержавіюча сталь фланець WN, отже, РФ, BL

Фланець називають фланець або фланець. Фланець є частиною, яка з'єднує трубу для труби і підключається до кінця труби. Є отвори на фланець, і болтів зробити два Фланці герметично з'єднані. На фланець запечатаний з подушками. Фланець розділити різьбові з'єднання фланцеві (дроту роз'єм) і приварені фланець.

Чат зараз

Відомості про продукт

304 і 316 Фланці сталеві в різних типів і розмірів. Вибрати з Фланці нержавіючі труби, таких як: сліпий пластини Фланці сталеві, Фланці нержавіючі підняли обличчя, Фланці нержавіючі lap спільне з нержавіючої сталі ковзання на Фланці сталеві пластини, підняті обличчя socket weld фланці, підняті обличчя різьбові Фланці підняли обличчя Weld шиї Фланці і ковзання Фланці підняли обличчя. Ми також здійснюємо лінія заліза Фланці й прокладки комплекти в різних матеріалів, у тому числі гумові, безазбестові і тефлонові. Нержавіюча сталь Фланці.


Стандарт:

ASTM A182 / A182M - 18 АН 1092...

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Типи:

Зварного шва шиї - Slip-On - Socket - різьбові - сліпий - RTJ - колінах суглобу – резервне копіювання - зменшення - Діафрагмовий...


Розміри:

1/2"- 36" + отвори: S/5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

тиску рейтинги:

150 фунтів, 300 фунтів, 400 фунтів, 600 фунтів, 900 lb, 1500 фунтів і 2500 фунтів або 10 бар, 15 бар, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar і 150 бар.


  

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Різні типи Фланці доступні залежно від типу своїх конструктивних особливостей. Нижче наведено типи зазвичай використовуються в трубопровідна Фланці. Ці Фланці доступні з різних облицюванням як підняли обличчя, фаскою, кільце спільних обличчя і т. д.


Пара:310 нержавіючої сталевий стрижень Наступний:Оздоблення з нержавіючої сталі NO.1

Розслідування