Чорна плита з нержавіючої сталі відпалюється

Чорна плита з нержавіючої сталі відпалюється

Чорна пластина з нержавіючої сталі відпалюється, що є різновидом термообробки, фактично більша частина листа з нержавіючої сталі чорна після виготовлення, вона буде краще оглядати розчин і маринування, а холоднокатана пластина з нержавіючої сталі яскрава, оскільки поверхня обробка 2B.

Чат зараз

Відомості про продукт

2 B поверхні холодної прокатки після термічної обробки, маринування, а потім закінчуючи прокаткою, щоб зробити поверхню помірно яскравою людиною. Тому що поверхня гладка, легко подрібнити знову, зробити поверхню більш яскравою, широкий спектр використання, такі як посуд, будівельні матеріали і так далі. Використання обробки поверхні для поліпшення механічних властивостей практично у всіх видах використання.


Black Stainless Steel Plate Annealed


Якщо вам потрібна чорна пластина з нержавіючої сталі, то контактуйте з нами, щоб підтвердити специфікацію деталей, необхідно написати письмову угоду, щоб підтвердити всі деталі, тому що є кілька клієнтів, щоб купити чорну пластину з нержавіючої сталі. рідко на ринку, і потрібно більше процесу, щоб задовольнити ваші вимоги.Black Stainless Steel Plate Annealed


Нержавіюча сталь у виробництві з метою зменшення або усунення всіх видів нерівномірного явища в сталі прийняла ряд важливих заходів для підвищення корозійної стійкості сталі.


Ви можете відправити запит, найкраща пропозиція та технічний паспорт буде надіслано Вам найближчим часом!

Якщо є які-небудь питання, PLS, не соромтеся звертатися до нас!

Тел .: +86 029 84510010

Електронна пошта: info@sxht-group.com

Мобільний / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Пара:SS304 Антипробуксована пластина з нержавіючої сталі Наступний:Купити Тарілка з нержавіючої сталі 304 316

Розслідування