Хрест

Хрест

Хрест фітинги також називають 4-way арматури. Якщо філія лінія повністю проходить через трійник, установки не перетвориться на хрест. Хрест має один вхідний і трьох точок або віце вірш. Вони часто мають так

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd знаменитий Китай хрест виробником і постачальником, обладнаних з продуктивних заводу і компанії та якості професійного хрест експортер і продавець, ми завжди вітаючи вас купити і оптова високоякісні труби хрест, 4 речі хрест установки, хрест достойною формою, 4 хрест трубопровідна арматура з нашого заводу.

Хрест фітинги також називають 4-way арматури. Якщо філія лінія повністю проходить через трійник, установки не перетвориться на хрест. Хрест має один вхідний і трьох точок або віце вірш. Вони часто мають хімічно зварні socket закінчується або жіночий різьбові.

Хрест арматури можуть генерувати величезну кількість стрес на труби як перепади температур, оскільки вони знаходяться в центрі чотири точки з'єднання. Трійник є більш стійким, ніж хрест, як трійник поводиться як трьох ніжках табуретку, хоча хрест веде себе як чотириногих стільці. (Геометрично, "будь-який 3-колінеарні точки визначити площині" таким чином 3 ноги є за своєю суттю стабільними.) Хрести є загальними у вогонь спринклерних систем, де підкреслює, що викликано теплового розширення немає взагалі проблему, але не в сантехніка, завдяки їх додаткових витрат в порівнянні з використанням двох Трійники.

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для вашої трубі перетнути вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби хрест в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Розмір:

Безшовні: 1/2"- 24", зварні: 24"- 96"

Товщина:

SCH10-XXS

Матеріали:

Вуглецевої сталі: ASTM A234 WPB, A234 батьківського контролю, A420 WPL6.

Нержавіючої сталі: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Легована сталь: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Стандарт:

ASME B16.9 ASME B16.25 MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Пов'язаний пошук: Труби хрест, 4-х хрест установку, хрест установку, 4 спосіб хрест трубопровідна арматура.

Пара:Редуктор Наступний:Труби з нержавіючої сталі площі

Розслідування