Фланцеві

Фланцеві

Фланці зазвичай використовуються, коли немає з'єднання клапани, ін лайн інструменти та/або підключення до обладнання насадок. Фланець арматури, як правило, передбачає натискання двох поверхонь бути j

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd є знаменитий Китай фланець виробником і постачальником, обладнана продуктивним заводу компанії і як професійний фланець експортер і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і оптом Фланці високої якості, Фланці сталеві, труби, присунувши фланець, фланець вуглецевої сталі, нержавіючої сталі Фланці від нашого заводу.

Фланці зазвичай використовуються, коли немає з'єднання клапани, ін лайн інструменти та/або підключення до обладнання насадок. Фланець арматури, як правило, передбачає натискання двох поверхонь, щоб бути з'єднані щільно, за допомогою різьбових болтів, клини, затискачі або іншими засобами застосування високих при стисненні сил. [16] часто є прокладки, упаковки або кільця встановлюється між фланці для запобігання витоку, але це іноді можна використовувати тільки спеціальні grease, або нічого взагалі, якщо точно формуються спаровування поверхонь. Фланці призначені для наступних рейтингів тиск: 150 фунтів, 300 фунтів, 400 фунтів, 600 фунтів, 900 lb, 1500 фунтів і 2500 фунтів або 10 бар, 15 бар, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar і 150 бар. Різні типи Фланці доступні залежно від типу своїх конструктивних особливостей. Нижче наведено типи зазвичай використовуються в трубопровідна Фланці. Ці Фланці доступні з різних облицюванням як підняли обличчя, фаскою, кільце спільних обличчя і т. д.

Фланець, можуть бути як нижче:

Ковзання Фланці Фланці Lap спільне фланці, зварювання шиї фланці, плита фланець, Socket зварювання фланці, Ланцюжкове Фланці.

Ковзання на Фланці посковзнувся over труби і потім звареним з як всередині, так і за межами, щоб забезпечити достатню міцність і запобігання витоку. Цей фланець використовується замість weld шиї багато користувачів через її нижньому вартість а також той факт, що вона вимагає менше точність, коли різання труб до довжини.

Фланці не мають ствола та використовуються для відключення системи трубопроводів або васалом відкриття. Його конструкція дозволяє легко дістатися васалом або системи трубопроводів для інспекції мети. Може поставлятися з або без концентратори на виробника варіант.

Зварити шиї, Фланці покликані бути приєдналися до системи трубопроводів стикового зварювання. Вони є дорогими через довгу шию, але найбільш прийнятний для високої напруги до труби, зменшуючи стрес додатків. Шиї або концентратора, передає стрес концентрація на базі на фланець. Поступовий перехід товщиною від підстави концентратора на Стиковий шов, товщина стінки забезпечує важливі підкріплення на фланець. Турбулентність і ерозії досягається за рахунок відповідних народила розмір труби і фланцевим з'єднанням.

Socket Фланці схожі на ковзання на Фланці у структури, але діаметр циліндра проти нудно прийняти труби. Діаметр залишилися народила є ж як Внутрішній діаметр труби. Філе weld навколо центру на фланець вкладає на фланець труби. Факультативний інтервал weld можуть бути застосовані в додатках, під великим стресом. Його найбільший використання полягає в високого тиску системи, таких як гідравлічні та парові ліній.

Колінах спільне фланець схожа знову ковзання фланець, але вона має радіус на перетині діаметр циліндра і обличчя фланець для розміщення на колінах заглушки кінця. Особа на заглушки кінця форми обличчя прокладки на фланець. Його додатки є, де розділи трубопровідних систем повинні бути демонтовані швидко і легко для інспекції або заміни.

Класу та матеріали

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 Л, S31803, F51.

Тип фланцеві

Ковзання Фланці Фланці Lap спільне фланці, зварювання шиї фланці, плита фланець, Socket зварювання фланці, Ланцюжкове Фланці

Фланець стандарт

ГБ JIS BS, DIN, ANSI

Специфікація

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Тиску рейтинги

Клас: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5 К - 40 К.

Ущільнювальні поверхні

FF, РФ, ЖЖ, FM, R.T.J, R.J.

Застосування:

Нержавіюча сталь фланець широко використовується в приєднання трубопроводу нафтової, хімічної, сила, газу, води, лінії труби, тепло екс чейнджер, суднобудування, будівництво.

Фланцеві з'єднання, як правило, бути більш громіздким, ніж інші підключення, але може виконувати також у вимогливих додатків, таких як великих зовнішніх водопровідних мереж і систем гідроелектроенергії.

Пов'язані з пошуку: Фланці сталеві, Фланці сталеві труби припасування фланець фланець вуглецевої сталі, нержавіючої сталі фланець, газ фланець, нафти фланець, Фланці сталеві, нафти труби фланець, Slip-On приварені фланець, так фланець, РФ так фланець, зварні шиї фланець, Welded-шия фланець, WN фланець, WN РФ фланець, WNF фланець, Фланці ЖЖ, LJF фланець Фланці LJF TH фланці, го фланець, Фланці й різьбові, Socket weld фланці, Південно-Західна фланці, Socket weld SW Фланці , присунувши Фланці Socket зварні труби Фланці пластини фланець, Фланці PT, зварні Фланці сталеві пластини, Фланці вуглецевої сталі, Фланці сталеві труби.


Пара:Труби Tee Наступний:Редуктор

Розслідування