Труби Tee

Труби Tee

Трійник є найбільш поширеним трубопровідна арматура. Вона доступна з усіх жіночий нитку розетками, всі платоспроможні зварити розетки, або проти розчинника зварити Рознімання та стороні відділення жіночий нитками. Він використовується

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd є знаменитий Китай труби tee виробником і постачальником, обладнана продуктивним заводу компанії і як професійний труби tee експортер і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і оптом високоякісні труби припасування tee, труба Трійники, tee для труби, 3 речі перетнути tee, хрест tee від нашої фабрики.

Трійник є найбільш поширеним трубопровідна арматура. Вона доступна з усіх жіночий нитку розетками, всі платоспроможні зварити розетки, або проти розчинника зварити Рознімання та стороні відділення жіночий нитками. Він використовується для або об'єднати або розділити потоку рідини. Це тип труби установку, яка є Т-подібної мають двох відділень, під кутом 90° до підключення до основної лінії. Це короткий шматок труби з бічних відділення. Трійник використовується для з'єднання труб різного діаметру, або для зміни напрямку труби трас. Вони зроблені з різних матеріалів і доступні в різних розмірів і закінчується. Вони широко використовуються в мережах трубопроводу перевезти двофазних рідких сумішей. Вони відносяться до категорії: рівних тее і нерівні Tee.

Якщо розмір відділення ж як заголовок труби, рівних tee використовується, і якщо відділення розмір менше, ніж розмір заголовка, зниження tee буде використовуватися. Найбільш поширеними є Трійники з ж всмоктуючий і розмірів. Деякі з промислових Трійники прямі Tee скорочення Tee подвійний відділення Tee, подвійний відділення скорочення Tee, Конічної Tee, подвійний відділення Конічної Tee, Сомик Tee, Конічної скорочення Tee, подвійний відділення Конічної скорочення Tee, дотичних Tee, і подвійний відділення дотичних Tee.The над Трійники класифікуються на основі їх форм і структура. Вони також можуть бути класифіковані на підставі заяви, вони повинні виконувати.

Htongsteel є одним з провідних Китай труби tee виробників та постачальників, якщо ви хочете купити або придбання якісного трійник pro професійна компанія, фабрика, продавець і експортером, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами.

Специфікації:

Безшовні: 1/2 ' - 24 ', зварні: 24 '-96 ', товщина: SCH10-XXS

Клас і матеріалу:

Нержавіючої сталі: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Легована сталь: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Сталеві стандарт:

ASME B16.9 ASME B16.25 MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Пов'язані з пошуку: Труби підгонки Tee, труба tee, tee для труби, 3 речі хрест Tee, хрест tee, рівних Tee сталі рівних Tee рівних трійник з нержавіючої сталі, сталь сплаву рівних Tee, редуктор Tee, сталь редуктор Tee, редуктор трійник з нержавіючої сталі, сталь сплаву редуктор Tee.


Пара:Прямокутні квадратні труби з нержавіючої сталі Наступний:Фланцеві

Розслідування