Редуктор

Редуктор
Chat Now
Відомості про продукт

Huitong спеціальні сталі Co., Ltd є знаменитий Китай редуктор виробником і постачальником, обладнаних з продуктивних заводу і компанії і як експортера професійних редуктор і продавець, ми завжди є вітаючи вас купити і оптом редуктор високоякісні труби, труби Редуктори, ексцентричний редуктор, концентричні редуктор, редуктор сталевих труб з нашого заводу.

Редуктор дозволяє зміну в розмір труби для задоволення вимог потік гідравлічної системи або адаптувати для існуючі трубопроводів різного розміру. Редуктори зазвичай концентричних Редуктори, але ексцентричний Редуктори використовуються, коли потрібно підтримувати той же рівень верхній або нижній труби.

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх ваших вимог редуктор. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'ютори редуктор в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Продукція:

Концентричних редуктор, вуглецю сталеві CON редуктор, нержавіюча сталь CON редуктор, легкосплавні сталеві CON редуктор, CON редуктор, ексцентричний редуктор, ECC редуктор, редуктор ECC вуглецевої сталі, нержавіючої сталі ECC редуктор, сталь сплаву Ecc редуктор.

Розмір:

Безшовні редуктор: 1/2" 24", зварні редуктор: 26 "використання -48".

Товщина: SCH20-SCH160

Матеріали:

ASTM A234WPB, БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Стандарт:

ANSI ISO JIS, DIN, BS, ГБ

Пов'язаний пошук: Труби редуктор, труба, редуктори, ексцентричний редуктор, концентричні редуктор сталевих труб редуктор.


Розслідування