Редуктор

Редуктор

Huitong Спеціальна сталь ТОВ є відомий Китай редуктор виробник і постачальник, оснащений продуктивним заводу і компанії, а також професійний редуктор експортером і продавцем, ми завжди вітаємо вас, щоб купити і оптовий продаж високоякісних труб редуктор, труби редуктори, ексцентричний редуктор.

Чат зараз

Відомості про продукт

Huitong Спеціальна сталь ТОВ є провідним виробником і постачальником редуктора Китаю, оснащений продуктивною фабрикою і компанією, а також професійним редуктором експортером і продавцем, ми завжди вітаємо вас, щоб купити і оптовий продаж високоякісних трубних редукторів, трубних редукторів, ексцентричних редуктор, концентричний редуктор, редуктор сталевої труби з нашого заводу.


Редуктор дозволяє змінювати розмір труби, щоб задовольнити гідравлічні вимоги до потоку системи, або адаптуватись до існуючих трубопроводів різного розміру. Редуктори, як правило, концентричні редуктори, але ексцентричні редуктори використовуються, коли потрібно підтримувати той же верхній або нижній рівень труби.


Reducer


Htongsteel з'явився як одна зупинка рішення провідним постачальником для всіх ваших вимог Reducer. Ми є одним з найбільших експортерів і сток редуктора в Китаї. Наша продукція широко використовується в багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожен відділ знаходиться під бездоганним управлінням і повністю автоматизованим виробництвом для того, щоб запропонувати своїм клієнтам найкращу якість продукції та швидке обслуговування.


Reducer】 Продукти

Концентричний редуктор, редуктор CON з вуглецевої сталі, редуктор CON з нержавіючої сталі, редуктор CON, редуктор CON, редуктор CON, редуктор ECC, редуктор ECC з вуглецевої сталі, редуктор ECC з нержавіючої сталі, редуктор ECC з сплаву Ecc.


】 Розмір

Діаметри: Безредукторний: 1/2 ”- 24”, зварений редуктор: 26 ”- 48”.

Товщина: SCH20 - SCH160


】 Матеріали

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


"Стандартний"

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Пов'язані Пошук: труба Редуктор, труба Редуктори, редуктор ексцентричний, концентричний редуктор, редуктор сталевої труби.Ви welocome, щоб відправити нам запити, найкращі цитати будуть відправлені до вас найближчим часом!

Пара:Фланцеві Наступний:Хрест

Розслідування